V termíne 22.-25.06.2021 som na štúdiu Tradičnej čínskej medicíny v Prahe.
Akútne prípady vyšetrí zastupujúci lekár.

Publikované články

Pšeničný strašiak

Ani nie tak dávno sme nazvali chlieb Božím darom. Či sa aj v dnešnej dobe dá nazvať darom je otázne. Štruktúra jeho ingrediencií sa výrazne zmenila. Pšenica už nie je tým, čo bývala pred niekoľkými desiatkami rokov. Poľnohospodári ju začali krížiť, s cieľom dosiahnuť zvýšenie úrody. Súčasná pšenica obsahuje rozličné antivýživné látky a glutén s biochemicky odlišnými, telu neprospešnými látkami.

Celý článok

Referencie

"Pani doktorka je vzdy mila, usmiata. Pozorne si vypocuje pacientove problemy a snazi sa ich co najlepsie pochopit a urcit spravnu diagnozu. Aj ked u mna nebolo zrejme co mi moze sposobovat problemy, ochotne ma poslala na viacere vysetrenia aby zistila v com je problem a nastavila liecbu. Vzdy bola ustretova a ochotna poskytnut pomoc."
Mária, Košice
S pani doktorkou Mačákovou som spokojná. Vidno, že má svoju prácu rada. Vypočuje, poradí. Nemáte pri nej pocit, že ju oberáte o čas, zároveň ale vybaví človeka celkom rýchlo a teda dlho sa v čakárni nečaká. Teda ani nepoháňa ani nenaťahuje. Taktiež nepchá zbytočne antb, radšej pošle na CRP vyšetrenie. Dokonca mi raz odporučila homeopatikum a aj aké bylinky by mi mohli pomôcť, čiže je otvorená aj iným názorom a alternatívnym formám liečenia. Je vždy ochotná a milá, usmieva sa. Aj keď som chorá a je mi nanič, tak od nej odchádzam s úsmevom. Aj sestričku má veľmi milú a ústretovú, čo je vzácne.
KatarínaKošice
Som veľmi spokojná s pani doktorkou, je ústretová, vedie konštruktívny dialog so mnou ako s pacientkou. Ochotne a vysoko odborne poradí čo najvhodnejšiu liečbu.
DenisaKošice
Skvela pani doktorka a taktiez sikovna a mila zdravotna sestra.
Miroslav
Pani doktorka je veľmi dobrá, príjemná a hlavne ľudská.
Renáta