V termíne 19.-30.07.2021 som na dovolenke.
Akútne prípady vyšetrí zastupujúci lekár.

Chcem sa stať Vašim pacientom

Naša ambulancia všeobecného lekára pre dospelých prijíma nových pacientov! Ak máte záujem sa k nám zaregistrovať, môžete tak urobiť osobne alebo online.

Osobná návšteva

Ak sa chcete stať našim pacientom, stačí ak nás navštívite v našej ambulancii v čase ordinačných hodín a všetko potrebné vybavíme za Vás. Počas pandémie Vám odporúčame online registráciu.

Online registrácia

Zmenu lekára môžete vykonať aj vyplnením ŽIADOSTI O ODOVZDANIE ZDRAVOTNEJ DOKUMENTÁCIE.
Naskenovanú žiadosť nám pošlite na email mudrmacakova@gmail.com

Podpisom odstúpenia od dohody zaniká dohoda aktuálneho lekára a nasleduje podpísanie dohody s novým všeobecným lekárom. Nová dohoda nadobúda platnosť prvým dňom nasledujúceho kalendárneho mesiaca.

Zmeniť aktuálneho lekára a odstúpiť od dohody s ním je možné po uplynutí 6 mesiacov od vzniku dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Lekára je možné zmeniť aj skôr ako po uplynutí 6 mesiacov od uzatvorenia dohody no za všetky úkony musíte platiť, pretože zdravotná poisťovňa ich nepreplatí.

Zdravotnú dokumentáciu  alebo jej rovnopis je aktuálny lekár povinný doručiť do 7 dní od vyžiadania.

Referencie

"Pani doktorka je vzdy mila, usmiata. Pozorne si vypocuje pacientove problemy a snazi sa ich co najlepsie pochopit a urcit spravnu diagnozu. Aj ked u mna nebolo zrejme co mi moze sposobovat problemy, ochotne ma poslala na viacere vysetrenia aby zistila v com je problem a nastavila liecbu. Vzdy bola ustretova a ochotna poskytnut pomoc."
Mária, Košice
S pani doktorkou Mačákovou som spokojná. Vidno, že má svoju prácu rada. Vypočuje, poradí. Nemáte pri nej pocit, že ju oberáte o čas, zároveň ale vybaví človeka celkom rýchlo a teda dlho sa v čakárni nečaká. Teda ani nepoháňa ani nenaťahuje. Taktiež nepchá zbytočne antb, radšej pošle na CRP vyšetrenie. Dokonca mi raz odporučila homeopatikum a aj aké bylinky by mi mohli pomôcť, čiže je otvorená aj iným názorom a alternatívnym formám liečenia. Je vždy ochotná a milá, usmieva sa. Aj keď som chorá a je mi nanič, tak od nej odchádzam s úsmevom. Aj sestričku má veľmi milú a ústretovú, čo je vzácne.
KatarínaKošice
Som veľmi spokojná s pani doktorkou, je ústretová, vedie konštruktívny dialog so mnou ako s pacientkou. Ochotne a vysoko odborne poradí čo najvhodnejšiu liečbu.
DenisaKošice
Skvela pani doktorka a taktiez sikovna a mila zdravotna sestra.
Miroslav
Pani doktorka je veľmi dobrá, príjemná a hlavne ľudská.
Renáta